Naprawy dużego AGD Żyrardów

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Żyrardowie

Naprawa AGD Żyrardów. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Żyrardowie: ☎ 536061621. W żyrardowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Żyrardów. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Żyrardowa i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Żyrardowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Żyrardowie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Żyrardowa i okolicy. Żyrardowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez żyrardowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Żyrardowie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z żyrardowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Żyrardów

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!