Naprawy dużego AGD Zwoleń

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Zwoleniu

Naprawa AGD Zwoleń. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Zwoleniu: ☎ 536061621. W zwoleńskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Zwoleń. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Zwolenia i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Zwoleński serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Zwoleniu. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Zwolenia i okolicy. Zwoleńska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez zwoleńskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Zwoleniu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z zwoleńskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Zwoleń

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!