Naprawy dużego AGD Żelechów

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Żelechowie

Naprawa AGD Żelechów. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Żelechowie: ☎ 536061621. W żelechowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Żelechów. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Żelechowa i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Żelechowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Żelechowie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Żelechowa i okolicy. Żelechowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez żelechowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Żelechowie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z żelechowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Żelechów

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!