Naprawy dużego AGD Ząbki

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Ząbkach

Naprawa AGD Ząbki. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Ząbkach: ☎ 536061621. W ząbkowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Ząbki. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Ząbek i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Ząbkowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Ząbkach. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Ząbek i okolicy. Ząbkowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez ząbkowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Ząbkach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z ząbkowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Ząbki

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!