Naprawy dużego AGD Wyśmierzyce

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Wyśmierzycach

Naprawa AGD Wyśmierzyce. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Wyśmierzycach: ☎ 536061621. W wyśmierzyckim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Wyśmierzyce. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Wyśmierzyc i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Wyśmierzycki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Wyśmierzycach. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Wyśmierzyc i okolicy. Wyśmierzycka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez wyśmierzyckiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Wyśmierzycach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z wyśmierzyckim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Wyśmierzyce

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!