Naprawy dużego AGD Wołomin

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Wołominie

Naprawa AGD Wołomin. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Wołominie: ☎ 536061621. W wołomińskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Wołomin. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Wołomina i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Wołomiński serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Wołominie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Wołomina i okolicy. Wołomińska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez wołomińskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Wołominie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z wołomińskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Wołomin

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!