Naprawy dużego AGD Wiskitki

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Wiskitkach

Naprawa AGD Wiskitki. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Wiskitkach: ☎ 536061621. W wiskiteckim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Wiskitki. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Wiskitek i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Wiskitecki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Wiskitkach. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Wiskitek i okolicy. Wiskitecka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez wiskiteckiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Wiskitkach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z wiskiteckim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Wiskitki

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!