Naprawy dużego AGD Węgrów

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Węgrowie

Naprawa AGD Węgrów. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Węgrowie: ☎ 513782485. W węgrowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Węgrów. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Węgrowa i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Węgrowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Węgrowie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Węgrowa i okolicy. Węgrowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez węgrowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Węgrowie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z węgrowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Węgrów

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!