Naprawy dużego AGD Szydłowiec

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Szydłowcu

Naprawa AGD Szydłowiec. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Szydłowcu: ☎ 694844074. W szydłowieckim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Szydłowiec. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Szydłowca i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Szydłowiecki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Szydłowcu. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Szydłowca i okolicy. Szydłowiecka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez szydłowieckiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Szydłowcu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z szydłowieckim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Szydłowiec

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!