Naprawy dużego AGD Sokołów Podlaski

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Sokołowie Podlaskim

Naprawa AGD Sokołów Podlaski. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Sokołowie Podlaskim: ☎ 536061621. W sokołowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Sokołów Podlaski. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Sokołowa Podlaskiego i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Sokołowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Sokołowie Podlaskim. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Sokołowa Podlaskiego i okolicy. Sokołowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez sokołowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Sokołowie Podlaskim. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z sokołowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Sokołów Podlaski

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!