Naprawy dużego AGD Serock

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Serocku

Naprawa AGD Serock. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Serocku: ☎ 536061621. W serockim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Serock. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Serocka i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Serocki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Serocku. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Serocka i okolicy. Serocka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez serockiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Serocku. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z serockim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Serock

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!