Naprawy dużego AGD Sanniki

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Sannikach

Naprawa AGD Sanniki. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Sannikach: ☎ 536061621. W sannickim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Sanniki. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Sannik i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Sannicki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Sannikach. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Sannik i okolicy. Sannicka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez sannickiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Sannikach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z sannickim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Sanniki

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!