Naprawy dużego AGD Raciąż

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Raciążu

Naprawa AGD Raciąż. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Raciążu: ☎ 536061621. W raciąskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Raciąż. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Raciąża i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Raciąski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Raciążu. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Raciąża i okolicy. Raciąska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez raciąskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Raciążu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z raciąskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Raciąż

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!