Naprawy dużego AGD Przysucha

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Przysusze

Naprawa AGD Przysucha. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Przysusze: ☎ 536061621. W przysuskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Przysucha. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Przysuchy i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Przysuski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Przysusze. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Przysuchy i okolicy. Przysuska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez przysuskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Przysusze. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z przysuskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Przysucha

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!