Naprawy dużego AGD Przasnysz

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Przasnyszu

Naprawa AGD Przasnysz. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Przasnyszu: ☎ 536061621. W przasnyskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Przasnysz. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Przasnysza i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Przasnyski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Przasnyszu. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Przasnysza i okolicy. Przasnyska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez przasnyskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Przasnyszu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z przasnyskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Przasnysz

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!