Naprawy dużego AGD Płońsk

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Płońsku

Naprawa AGD Płońsk. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Płońsku: ☎ 536061621. W płońskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Płońsk. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Płońska i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Płoński serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Płońsku. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Płońska i okolicy. Płońska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez płońskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Płońsku. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z płońskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Płońsk

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!