Naprawy dużego AGD Płock

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Płocku

Naprawa AGD Płock. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Płocku: ☎ 536061621. W płockim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Płock. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Płocka i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Płocki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Płocku. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Płocka i okolicy. Płocka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez płockiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Płocku. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z płockim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Płock

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!