Naprawy dużego AGD Pilawa

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Pilawie

Naprawa AGD Pilawa. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Pilawie: ☎ 536061621. W pilawskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Pilawa. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Pilawy i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Pilawski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Pilawie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Pilawy i okolicy. Pilawska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez pilawskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Pilawie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z pilawskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Pilawa

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!