Naprawy dużego AGD Ożarów Mazowiecki

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Ożarowie Mazowieckim

Naprawa AGD Ożarów Mazowiecki. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Ożarowie Mazowieckim: ☎ 536061621. W ożarowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Ożarów Mazowiecki. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Ożarowa Mazowieckiego i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Ożarowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Ożarowie Mazowieckim. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Ożarowa Mazowieckiego i okolicy. Ożarowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez ożarowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Ożarowie Mazowieckim. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z ożarowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Ożarów Mazowiecki

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!