Naprawy dużego AGD Ostrów Mazowiecka

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Ostrowi Mazowieckiej

Naprawa AGD Ostrów Mazowiecka. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Ostrowi Mazowieckiej: ☎ 536061621. W ostrowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Ostrów Mazowiecka. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Ostrowi Mazowieckiej i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!



Ostrowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Ostrowi Mazowieckiej. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Ostrowi Mazowieckiej i okolicy. Ostrowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez ostrowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Ostrowi Mazowieckiej. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z ostrowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Ostrów Mazowiecka

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!