Naprawy dużego AGD Nowe Miasto

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Nowym Mieście

Naprawa AGD Nowe Miasto. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Nowym Mieście: ☎ 536061621. W nowomiejskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Nowe Miasto. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Nowego Miasta i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Nowomiejski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Nowym Mieście. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Nowego Miasta i okolicy. Nowomiejska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez nowomiejskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Nowym Mieście. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z nowomiejskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Nowe Miasto

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!