Naprawy dużego AGD Myszyniec

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Myszyńcu

Naprawa AGD Myszyniec. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Myszyńcu: ☎ 536061621. W myszynieckim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Myszyniec. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Myszyńca i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Myszyniecki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Myszyńcu. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Myszyńca i okolicy. Myszyniecka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez myszynieckiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Myszyńcu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z myszynieckim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Myszyniec

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!