Naprawy dużego AGD Mława

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Mławie

Naprawa AGD Mława. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Mławie: ☎ 536061621. W mławskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Mława. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Mławy i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Mławski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Mławie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Mławy i okolicy. Mławska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez mławskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Mławie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z mławskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Mława

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!