Naprawy dużego AGD Mińsk Mazowiecki

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Mińsku Mazowieckim

Naprawa AGD Mińsk Mazowiecki. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Mińsku Mazowieckim: ☎ 536061621. W mińskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Mińsk Mazowiecki. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Mińska Mazowieckiego i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Miński serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Mińsku Mazowieckim. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Mińska Mazowieckiego i okolicy. Mińska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez mińskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Mińsku Mazowieckim. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z mińskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Mińsk Mazowiecki

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!