Naprawy dużego AGD Maków Mazowiecki

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Makowie Mazowieckim

Naprawa AGD Maków Mazowiecki. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Makowie Mazowieckim: ☎ 536061621. W makowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Maków Mazowiecki. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Makowa Mazowieckiego i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Makowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Makowie Mazowieckim. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Makowa Mazowieckiego i okolicy. Makowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez makowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Makowie Mazowieckim. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z makowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Maków Mazowiecki

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!