Naprawy dużego AGD Maciejowice

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Maciejowicach

Naprawa AGD Maciejowice. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Maciejowicach: ☎ 536061621. W maciejowickim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Maciejowice. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Maciejowic i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Maciejowicki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Maciejowicach. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Maciejowic i okolicy. Maciejowicka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez maciejowickiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Maciejowicach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z maciejowickim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Maciejowice

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!