Naprawy dużego AGD Lubowidz

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Lubowidzu

Naprawa AGD Lubowidz. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Lubowidzu: ☎ 536061621. W lubowidzkim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Lubowidz. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Lubowidza i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Lubowidzki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Lubowidzu. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Lubowidza i okolicy. Lubowidzka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez lubowidzkiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Lubowidzu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z lubowidzkim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Lubowidz

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!