Naprawy dużego AGD Łosice

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Łosicach

Naprawa AGD Łosice. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Łosicach: ☎ 513782485. W łosickim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Łosice. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Łosic i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Łosicki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Łosicach. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Łosic i okolicy. Łosicka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez łosickiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Łosicach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z łosickim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Łosice

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!