Naprawy dużego AGD Łomianki

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Łomiankach

Naprawa AGD Łomianki. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Łomiankach: ☎ 536061621. W łomiankowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Łomianki. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Łomianek i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Łomiankowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Łomiankach. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Łomianek i okolicy. Łomiankowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez łomiankowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Łomiankach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z łomiankowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Łomianki

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!