Naprawy dużego AGD Legionowo

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Legionowie

Naprawa AGD Legionowo. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Legionowie: ☎ 536061621. W legionowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Legionowo. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Legionowa i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Legionowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Legionowie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Legionowa i okolicy. Legionowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez legionowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Legionowie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z legionowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Legionowo

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!