Naprawy dużego AGD Łaskarzew

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Łaskarzewie

Naprawa AGD Łaskarzew. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Łaskarzewie: ☎ 536061621. W łaskarzewskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Łaskarzew. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Łaskarzewia i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Łaskarzewski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Łaskarzewie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Łaskarzewia i okolicy. Łaskarzewska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez łaskarzewskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Łaskarzewie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z łaskarzewskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Łaskarzew

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!