Naprawy dużego AGD Kosów Lacki

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Kosowie Lackim

Naprawa AGD Kosów Lacki. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Kosowie Lackim: ☎ 536061621. W kosowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Kosów Lacki. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Kosowa Lackiego i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Kosowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Kosowie Lackim. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Kosowa Lackiego i okolicy. Kosowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez kosowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Kosowie Lackim. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z kosowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Kosów Lacki

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!