Naprawy dużego AGD Kobyłka

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Kobyłce

Naprawa AGD Kobyłka. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Kobyłce: ☎ 536061621. W kobyłeckim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Kobyłka. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Kobyłki i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Kobyłecki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Kobyłce. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Kobyłki i okolicy. Kobyłecka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez kobyłeckiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Kobyłce. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z kobyłeckim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Kobyłka

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!