Naprawy dużego AGD Jedlnia-Letnisko

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Jedlni-Letnisku

Naprawa AGD Jedlnia-Letnisko. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Jedlni-Letnisku: ☎ 536061621. W jedlnieńskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Jedlnia-Letnisko. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Jedlni-Letniska i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Jedlnieński serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Jedlni-Letnisku. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Jedlni-Letniska i okolicy. Jedlnieńska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez jedlnieńskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Jedlni-Letnisku. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z jedlnieńskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Jedlnia-Letnisko

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!