Naprawy dużego AGD Iłża

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Iłży

Naprawa AGD Iłża. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Iłży: ☎ 694844074. W iłżeckim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Iłża. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Iłży i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Iłżecki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Iłży. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Iłży i okolicy. Iłżecka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez iłżeckiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Iłży. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z iłżeckim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Iłża

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!