Naprawy dużego AGD Grodzisk Mazowiecki

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Grodzisku Mazowieckim

Naprawa AGD Grodzisk Mazowiecki. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Grodzisku Mazowieckim: ☎ 536061621. W grodziskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Grodzisk Mazowiecki. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Grodziska Mazowieckiego i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Grodziski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Grodzisku Mazowieckim. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Grodziska Mazowieckiego i okolicy. Grodziska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez grodziskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Grodzisku Mazowieckim. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z grodziskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Grodzisk Mazowiecki

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!