Naprawy dużego AGD Góra Kalwaria

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Górze Kalwarii

Naprawa AGD Góra Kalwaria. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Górze Kalwarii: ☎ 536061621. W górskokalwaryjskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Góra Kalwaria. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Góry Kalwarii i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Górskokalwaryjski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Górze Kalwarii. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Góry Kalwarii i okolicy. Górskokalwaryjska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez górskokalwaryjskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Górze Kalwarii. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z górskokalwaryjskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Góra Kalwaria

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!