Naprawy dużego AGD Gielniów

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Gielniowie

Naprawa AGD Gielniów. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Gielniowie: ☎ 536061621. W gielniowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Gielniów. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Gielniowa i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Gielniowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Gielniowie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Gielniowa i okolicy. Gielniowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez gielniowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Gielniowie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z gielniowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Gielniów

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!