Naprawy dużego AGD Cegłów

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Cegłowie

Naprawa AGD Cegłów. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Cegłowie: ☎ 536061621. W cegłowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Cegłów. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Cegłowa i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Cegłowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Cegłowie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Cegłowa i okolicy. Cegłowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez cegłowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Cegłowie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z cegłowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Cegłów

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!