Naprawy dużego AGD Błonie

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Błoniu

Naprawa AGD Błonie. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Błoniu: ☎ 536061621. W błońskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Błonie. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Błonia i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Błoński serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Błoniu. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Błonia i okolicy. Błońska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez błońskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Błoniu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z błońskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Błonie

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!