Naprawy dużego AGD Bieżuń

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Bieżuniu

Naprawa AGD Bieżuń. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Bieżuniu: ☎ 536061621. W bieżuńskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Bieżuń. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Bieżunia i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Bieżuński serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Bieżuniu. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Bieżunia i okolicy. Bieżuńska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez bieżuńskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Bieżuniu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z bieżuńskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Bieżuń

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!