Naprawy dużego AGD Białobrzegi

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Białobrzegach

Naprawa AGD Białobrzegi. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Białobrzegach: ☎ 536061621. W białobrzeskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Białobrzegi. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Białobrzegów i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Białobrzeski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Białobrzegach. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Białobrzegów i okolicy. Białobrzeska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez białobrzeskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Białobrzegach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z białobrzeskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Białobrzegi

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!